přeskočit na navigaci

'Pletací příze TEX-ART UNO s.r.o.

Nabídka pletacích přízí

Nabízíme pletací příze v různých jemnostech. Příze jsou ze 100% bavlny a jsou klasicky vypřádané, to jest mykané, česané, nebo bezvřetenově předené ( BD ), Tyto pletací příze mohou být v režném stavu nebo barvené.

Příze barevné

Na trh dodáváme barevné pletací příze indického původu ze stoprocentní bavlny. Jedná se o příze česané, barvené reaktivními barvivy, které zaručují velmi vysokou barevnou stálost. Skladem máme běžně cca 25 odstínů těchto pletacích přízí, přičemž tyto jsou baleny v papírových kartonech po 20 a 40kg, barvy je možno družit v rámci kartonu.

Příze režné

I tyto pletací příze jsou indického původu a jsou vyráběny na nejnovějších výrobních zařízeních, umožňujících různé jemnosti pro pletařské i tkalcovské zpracování. Tyto příze mohou být jak klasicky předené, tak bezvřetenově vyprádané (BD), dodávány jsou v kartonovém balení o váze cca 50kg nebo na paletách o váze cca 450kg.

Příze směsové

Dle požadavků zakazníka jsme schopni zajistit směsové příze klasicky předené i bezvřetenově vypřádané ( BD ) v různých složeních ( ba/Pes, ba/VSs .... ), procentuelních poměrech ( 60/40, 70/30 ......... ) a jemnostech, pletařského i tkalcovského typu.

Materiály

Novinky

Začátkem roku 2009 jsme spustili přímý prodej povlečení na adrese Povlečení Tex-Art, neváhejte a shlédněte náš sortiment bavlněných lůžkovin.

Kontakty

TEX ART UNO
Sokolská 33
Ústí nad Orlicí 3, Kerhartice 562 04
Telefon: +420 465 529 621, Fax: +420 465 527 373
napište nám

Navštivte také

Plastová okna
P-cut webdesign
Dárky pro každého
Puzzle hračky modely
Schody a schodiště
Čističky vod


tex-art.cz  bavlna  pletací příze

Nahoru       Xhtml 1.0 Strict CSS 2
Design by Art-Pgn    Code byP-cut: webdesign